Stwórz prezent ze swoim zdjęciem

Zastanawiasz się nad prezentem dla bliskiej osoby? Chcesz sprawić komuś coś wyjątkowego? Nie musisz szukać inspiracji w Internecie czy spacerować po sklepach. Mamy propozycje na niebanalne i oryginalne prezenty na zbliżające się święta.

L_Kubki50Wystarczy chwila czasu i wysłanie zdjęcia przez Internet. Nie ruszając się z domu, możemy sprawić bliskiej osobie niezapomniany upominek. Od kilku lat coraz większą popularnością cieszą się fotogadżety. Kubek z własnym zdjęciem, poduszka z portretem ukochanej osoby albo koszulka ze zdjęciem z wakacji. Możliwości jest sporo i wszystko zależy od naszej wyobraźni. To ciekawa propozycja dla gadżetomaniaków lub osób chcących zachować miłe wspomnienia na dłużej.

Dla miłośnika domowego ciepła, idealnym prezentem będzie kubek ze zdjęciem. Dzięki specjalnej technice druku, nanoszona na porcelanową powierzchnię fotografia jest trwała. Tym samym, można myć fotokubek w zmywarce, bez obawy, że zniknie nasz obrazek. Producenci oferują różne rodzaje kubków. Białe, kolorowe, z ozdobnym uchem, a nawet zmieniające barwę pod wpływem temperatury.

Fanom gier i planszówek proponujemy własne puzzle. Można na nich zamieścić zdjęcie z wakacji do ciepłych krajów czy fotografię upamiętniającą miłe wydarzenie. Układanie rozsypanych elementów będzie idealnym zajęciem na zimowe wieczory. Niebanalne puzzle sprawdzą się jako prezent również dla dzieci. Jeśli mamy w rodzinie maluchy, można podarować im oryginalnego misia z własnym zdjęciem. Tak stworzony pluszak będzie nie tylko świetną zabawką, ale także pamiątką, gdy dzieci już dorosną.

Coś specjalnego można przygotować dla pani domu lub miłośnika gotowania. Ciekawy fartuch, na którym zamieścimy dowolnie wybraneL_Mis01 zdjęcie, będzie ozdobą w kuchni. Inną propozycją jest oryginalny magnes na lodówkę. Można zamieszczać na nich zdjęcia z wakacji, przez co będziemy mieć niebanalne pamiątki z dalekich podróży.

Wywoływanie zdjęć przez internet, jak i przygotowywanie nietuzinkowych upominków jest bardzo proste. Wystarczy na stronie producenta wybrać interesujący nas produkt i wgrać odpowiednie zdjęcie, za pomocą aplikacji. Zakłady fotograficzne często oferują możliwość wcześniejszej edycji naszej fotografii. Dzięki temu możemy dodać do nich kolorowe ramki, śmieszne elementy lub napisy. Gdy nasze zamówienie zostanie złożone, nie pozostaje nam nic innego, jak czekać, aż przywiezie je kurier, bądź będzie do odbioru w sklepie.

Pozdrawiamy, Inter-foto.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *