Fotopakiety.com.pl – nowa fotograficzna jakość

Z przyjemnością chcielibyśmy Was zaprosić na nasz nowy serwis internetowy – Fotopakiety.com.pl. W jednym miejscu można zakupić gadżet ze zdjęciem, zamówić odbitki cyfrowe, „pobawić się” programami graficznymi (aby dopieścić zlecenie) albo wpaść na pomysł nietuzinkowego prezentu ślubnego/urodzinowego/imieninowego. Kubki ze zdjęciem? Żaden problem. Wywoływanie zdjęć? Jak najbardziej. Spersonalizowany prezent? Nie można było lepiej trafić.

wdw

Tworząc ten portal wyszliśmy z założenia, że Wasz czas jest bardzo cenny, więc postanowiliśmy zebrać wszelkie istotne usługi fotograficzne w jednym miejscu, co jest nie tylko wygodnym rozwiązaniem, ale również… opłacalnym. Zamawiamy kilka produktów, a płacimy za wysyłkę tylko raz. Prawda, że proste? Trudno znaleźć w sieci serwis, który wychodzi naprzeciw wymaganiom Klienta, jednocześnie oferując bardzo intuicyjną stroną internetową.

Kolejny atut, którym wypada – a nawet trzeba się – pochwalić to z pewnością bardzo bogaty asortyment, który oczywiście nie zawiera jedynie standardowych gadżetów (czytaj: koszulek i kubków), ale również spersonalizowane fartuchy (!), krawaty, puzzle, torby, długopisy, podkładki pod mysz… Moglibyśmy tak wymieniać bardzo długo. Przez tę wyliczankę chcieliśmy powiedzieć, że każdy znajdzie tutaj gadżet dla siebie, niezależnie od wieku, płci, zainteresować czy budżetu. Ponadto, dajemy gwarancję błyskawicznej realizacji zamówienia, jeśli nie macie czasu na projektowanie. Macie do dyspozycji wiele gotowych szablonów. W takim przypadku realizacja trwa zaledwie 1 dzień roboczy. Zarówno sposób wysyłki, jak i odbioru osobistego zależy tylko od zamawiającego. My jednak dbamy, aby dotarł bezpiecznie, dlatego każda wysyłka narażona na uszkodzenia, jest odpowiednio zabezpieczona folią bąbelkową.

Aby ułatwić wam projektowanie gadżetu czy dopasowywanie zdjęcia (kadrowanie), w jednej z zakładek udostępniliśmy absolutnie darmowy program, aby oszczędzić Wam czasu na szukanie podobnego w sieci. Dzięki temu cały proces kompletowania wysyłki znacznie się skróci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>